PŘÍBĚH

MOTOSRAZ STŘELSKÉ HOŠTICE

Letošní MOTOSRAZ majitelů strojů BENELLI, SWM, KEEWAY, SYM a JJM se uskuteční v malebném prostředí jižních Čech, a to v termínu pátek 2.9. až neděle 4. 9. 2022. Ubytování bude zajištěno v kempu Střelské Hoštice v bezprostřední blízkosti řeky Otavy, kterou si při této příležitosti v pátek také sjedeme.

Na sobotu jsme pro vás připravili atraktivní vyjížďkový okruh o délce cca 110 km s řadou zajímavých míst, ze kterých vyzdvihneme především historické město Kašperské Hory, v jehož architektuře se odrazilo bohatství plynoucí z těžby zlata, MOTO MUZEUM s více než 70 historickými motocykly, největší českou hradní zříceninu v Rabí a v neposlední řadě vesničku Hoštice, kterou proslavilo natáčení oblíbené trilogie Slunce, seno…

Bližší informace o akci a POTVRZENÍ ÚČASTI DO 31. 8. 2022 ZDE

Vášeň a 20 let zkušeností

Vášeň k profesionálnímu motokrosu a 20 let hledání ideálních strojů za přijatelné ceny, které by volnost motokrosové jízdy jako Hobby dostaly k široké veřejnosti, daly základ ke vzniku nové české značky.

Cesta vlastního vývoje a zužitkování 20 let zkušeností přináší na trh kvalitní Hobby stroje za přijatelné ceny.

Bezpečnost je základ

Výroba probíhá podle přísných celosvětově platných bezpečnostních předpisů. Kvalita zpracování a celkové montáže jsou pravidelně ověřovány kontrolním oddělením.

Pro zvýšení bezpečnosti provozu, jsou stroje vybaveny pevnostními šrouby se samojistícími maticemi, výstražný klaksonem a vytrhávacím klíčem na zápěstí.

Na 2 i 4 kolech od dětství

Zážitek z první jízdy je pocit, který se i malému dítku vryje hluboko do paměti. Elektrovozítko udělá z každého jezdce závodníka mířícího do cíle!
Slalom mezi stromy, závod přes zahradu, jízda zručnosti nebo parkování mezi židle jsou díky možnosti regulace rychlosti pojezdu Elektrovozítek zábavou na každý den!

Zábava v každém okamžiku

Nasedni, nastartuj, přidej plyn a užívej si… Volnost pohybu, jízda kamkoli, nekonečné zážitky…

JJM “MADE FOR FUN”