Pitbike Y125 DUAL PURPOSE

JJM Y 125  DUAL PURPOSE  modelový rok 2022
Československá trikolor edice

JJM Y125 DUAL PURPOSE modelový rok 2022 je velmi kvalitní motocykl, který v jednom stroji nabízí možnost využití jak na motokrosové trati, tak i jako enduro motocykl. Tento motocykl jsme navrhli jako univerzální stroj pro široké použití v jakémkoliv terénu pro začínající nebo hobby jezdce. Dílenské zpracování a výbava motocyklu je na vysoké úrovni.

  • Startování motocyklu elektrickým startérem, ale proto, že v terénu dochází k situacím, kdy je třeba motocykl nastartovat „klasicky“, ponechali jsme možnost startu nožní startovací pákou.
  • Přední maska s osvětlením ve stylu „Enduro“. V příbalu motocyklu je i přední číselná tabulka pro použití jako cross motocykl.
  • Vynikající design motocyklu – s kvalitními plasty a se značkovými polepy v této speciální československé edici s polepy ve stylu ,, Trikolora
  • Spojovací materiál – spoje jsou s jemným závitem a zajištěny proti povolení.
  • Komfortní  tlumiče, seřiditelný zadní tlumič je dovybaven odolným obalem celého tlumiče, obal účinně chrání tlumič a výrazně prodlužuje jeho životnost.
  • Kvalitní cross pneumatiky s dobrým záběrem na všech površích, nadstandardně je zadní kolo vybaveno držákem pneumatiky (tzv. Halter), který drží pneumatiku na místě v ráfku při záběru pneumatiky v terénu.
  • Motocykl  je standartně vybaven počítačem motohodin  pro snadné  sledování  servisních intervalů
  • Při koupi motocyklu obdržíte plně sestavený a vyzkoušený motocykl, návod k obsluze, záruční a servisní knížku pro dvouletou záruku a kompletní elektronický seznam náhradních dílů. Váš motocykl bude zaregistrován v elektronickém systému a k servisní knížce, rozkresu náhradních dílů, návodu k obsluze a objednáním dílů či doplňků budete mít přístup kdekoliv ve Vašem smartphonu nebo počítači!

Motor
Vzduchem chlazený jednoválec
Zdvihový objem
125 ccm
Chlazení
Vzduchem a olejem s přídavným olejovým chladičem
Vzduchový filtr
Osazen čistitelnou vložkou
Tlumič výfuku
Hliníkové provedení
Startování
Elektrické plus startovací pákou
Výkon
8,2 Kw /8000 ot/min
Převodovka
4stupňová
Spojka
Vícelamelová v olejové lázni
Přední tlumiče
Upside down 770 mm
Zadní odpružení
Jeden tlumič, seřiditelný s obalem proti znečistění
Kolo přední
17" alternativně 14"
Kolo zadní
14" alternativně 12"
Pneumatika přední
70/100-17"
Pneumatika zadní
90/100-14"
Brzda přední
Kotoučová, třem se dvěma písty
Brzda zadní
Kotoučová, třem se dvěma písty
Výška sedla
830 mm
Maximální nosnost
80 kg
Délka
1850 mm
Výška
1030 mm
Šířka
Barva
Červenomodrobílá trikolora "Československá" edice
Speciální vybavení
Motocykl je standardně dodáván s přední enduro maskou, LED světlometem, cross přední štít, který lze jednoduše zaměnit s maskou, počítadlo motohodin, spínací skříňka, spodní kryt motoru a pohotovostní stojan